Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 21.08.2010, 19:00
Pasowało by jeszcze trzeciego holendra na trenera drużyny ME, bo ta powinna być w końcu zapleczem dla I drużyny

A sztab sprowadza ze sobą czy zostaje obecny? Wiadomo coś?
the end
Odpowiedz cytując