Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 21.08.2010, 18:22
Hm. Po pierwszym meczu, w którym szefował trener Kulawik myślałem, że ma jakąś wizję. W drugim totalnie przemeblował skład, a to co się działo dzisiaj, to dalsza część tego horrendum. W ogóle, co to ma być? Gramy w 10 i trzeba się bronić, więc wchodzą Boguski (sic!) i Brożek któremu pięć minut po wejściu nie chciało się latać za piłką? Nagle Jovanic jednak okazał się godnym naparstka?

Swoją drogą, w poprzednim meczu trener, w sumie średnio sensownie, zwalił winę za bramki na Cikosza - no faktycznie stracił piłkę głupio przy pierwszej bramce, no ale na Boga, nie można winy za szkolne błędy Diaza i Pawełka spychać na kolesia, po którego stracie był stały fragment gry wykonany w ten sposób, że łojezusmaria, z którego bramka padła tylko i wyłącznie z powodu dyletanctwa innych zawodników. I tak sobie czysto spekuluję, że trener - tak, jak to czasem sędziowie mają - usiłował naprawić, chociaż podświadomie, tamten błąd (swoje krytykanctwo) poprzez niezdejmowanie Cikosza dzisiaj, nietworzenie głupiej nagonki i atmosfery, że Cikosza to trzeba zdjąć, bo słaby zawodnik. No, w każdym razie chłop był do zdjęcia, bo się o kartkę prosił, a zdjęty nie był, dokładnie na odwrót, niż ostatnio.