Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
11
21.08.2010, 18:21
Mecz ogólnie słaby, ale na plus zdecydowanie zagrali Bunoza Wilk i Cleber. Dla mnie mimo wszystko Motm Bunoza, jeszcze ten strzał jakby wpadł heh
btw. Dzisiaj od pewnego momentu mieliśmy czterech lewonożnych obrońców na boisku, no i dali radę
Waldus88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldus88
Znajdź inne posty napisane przez Waldus88