Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2010, 18:21
Mecz ogólnie słaby, ale na plus zdecydowanie zagrali Bunoza Wilk i Cleber. Dla mnie mimo wszystko Motm Bunoza, jeszcze ten strzał jakby wpadł heh

btw. Dzisiaj od pewnego momentu mieliśmy czterech lewonożnych obrońców na boisku, no i dali radę