Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 21.08.2010, 18:10
Kurde. Szkoda, ze minely czasy kiedy wygrywalismy 3-0, 4-0, a nawet wyzej. Teraz trzeba cieszyc sie z 1-0 po niezadowalającej grze. Dobre 3 pkt, jedziem dalej.