|
Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że na naszą ligę nie trzeba żadnych wymyślnych taktyk czy genialnych zagrań trenerskich. Musimy mieć po prostu drużynę, któa na boisko wychodzi walczyć, a każdy zawodnik wie, co ma robić na boisku. Mówię tu o przesuwaniu formacjami i grze zespołowej. I jemy 3/4 zespołów tylko tym na śniadanie.
|