Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 21.08.2010, 17:52
Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że na naszą ligę nie trzeba żadnych wymyślnych taktyk czy genialnych zagrań trenerskich. Musimy mieć po prostu drużynę, któa na boisko wychodzi walczyć, a każdy zawodnik wie, co ma robić na boisku. Mówię tu o przesuwaniu formacjami i grze zespołowej. I jemy 3/4 zespołów tylko tym na śniadanie.
Odpowiedz cytując