Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1886
Stary 21.08.2010, 17:51
Masz racje, ale takich fauli jest multum. Jeden na dziesiec jest w sytuacji gdy przeciwnik ma klarowna akcje sam na sam. W wiekszosci albo jest to blisko srodka boiska przy stracie i wyjsciu kontry, albo gdy idzie kontra ale jeszcze przed bramkarzem jest jeden obronca. Takie faule sa odgwizdywane i najczesciej nie upomina sie kartka, co innego gdy jest sam na sam blisko pola karnego. Tak sie wlasnie dzisiaj gra w pilke i widac to w kazdej lidze swiata Faule taktyczne rozne maja oblicza i sa stosowane w prawie kazdym meczu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując