|
Kolejny bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu - na szczescie Widzew był jeszcze gorszy, a nam sie udal jeden strzal.
Wilk pokazal, ze IMO powinien grac w podstawowym skladzie. Sobol ostatnio strasznie dołuje, tylko kto sie zdecyduje posadzic Sobola na ławie ;>
PS Jovanic tragicznie - przyspawany do linii.
Ostatnio edytowane przez Filippo123321 : 21.08.2010 o godz. 17:44.
|