tormenthor - Przestan prosze. Wisla byla druzyna lepsza na tle slabego Widzewa w tym meczu. Slask zagral najlepszy mecz w tym sezonie wlasnie z Legia ( sami tak powiedzieli zawodnicy Slaska ) wiec wybacz, ale wole byc slabszy ( Posiadanie pilki, dosrodkowania,gra na polowie - to bylo po naszej stronie w tym meczu ) niz byc lepszy w meczu kopania sie po czole i jak ktos wczesniej napisal gwalcenia tego sportu. Po cholere sie licytowac? Wygraliscie - gratuluje. Po co tego typu uszczypliwe komentarze i do tego jeszcze nie do konca prawdziwe

?