Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 21.08.2010, 17:33
Moze Wasz nowy trener jakos to wszystko posklada bo mecz mimo ze wygrany to strasznie slaby. Dla Was najwazniejsze 3 punkty i nie dziwie sie ze sie cieszycie. Teraz tylko pytanie jak dlugo bedzie nowy trener to ukladal i czy zarzad wytrzyma ten czas w spokoju.

PS: Widac nie tylko My mamy problem z bramkarzem, ktory albo wychodzi za duzo i robi kilka klopsow, albo przyspawany do linii.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie