Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 21.08.2010, 17:27
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem to spotkanie i...nie wiem skąd optymizm co poniektórych. Na to się przecież patrzeć nie dało. Po fatalnych meczach Wisła wygrała, ale w słabym stylu i większość już wychwala piłkarzy i wypisuje, że należy im się szacunek. Piłkarzyki to przeczytają i od razu pojawi im się uśmiech na twarzy. Zagłaskujecie swoich 'pupili'.
Bardzo mądre słowa i to z ust Legionisty. Mecz strasznie słaby w naszym wykonaniu. Gdyby Widzew wykorzystał tą sytuację pod koniec spotkania to nikt by nie mówił, że lepiej wygląda gra. Z taką grą w pucharach znowu dostaniemy od jakiś Karabachów czy innych Levadii. Może holenderska szkoła coś pomoze?
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 21.08.2010 o godz. 17:30.