Ogryzek napisał(a):

Widać nie tylko ja ale i Żuraw zauważył że Jovanić ma wręcz paniczny lek żeby wyjść do dośrodkowań. Dzisiaj mu się upiekło, ale z Karabachem w rewanżu straciliśmy przez to że stał na linii i czekał 2 gole....
Ważne 3 punkty!
Nowy trener nie ma zatem jakiejś kosmicznej straty na starcie żeby walczyć o puchary a może i o MP...
|
Nagle Jovanić winny porażki z Karabachem



Litości... Pawełek za to cudnie "gra" na przedpolu

.
Żurawski zrugał go ale nie wiem za co. W tej sytuacji nie widziałem powodu dla którego miał by wychodzić z bramki.To obrona nie wygrała główki na dwudziestym metrze ,konsekwencją był strzał-NIECELNY-a ten pojechał po nim jak po burej suce.