Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 21.08.2010, 17:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Widać nie tylko ja ale i Żuraw zauważył że Jovanić ma wręcz paniczny lek żeby wyjść do dośrodkowań. Dzisiaj mu się upiekło, ale z Karabachem w rewanżu straciliśmy przez to że stał na linii i czekał 2 gole....

Ważne 3 punkty!

Nowy trener nie ma zatem jakiejś kosmicznej straty na starcie żeby walczyć o puchary a może i o MP...
Nagle Jovanić winny porażki z Karabachem Litości... Pawełek za to cudnie "gra" na przedpolu.
Żurawski zrugał go ale nie wiem za co. W tej sytuacji nie widziałem powodu dla którego miał by wychodzić z bramki.To obrona nie wygrała główki na dwudziestym metrze ,konsekwencją był strzał-NIECELNY-a ten pojechał po nim jak po burej suce.