Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
386
21.08.2010, 17:25
Pierwsze co powinien trener zrobić to wytłumaczyć im że w każdym meczu są under dogiem i nie mają żadnego handicapu na starcie. Nikt się przed nimi nie położy a oni nie prezentują aż takich umiejętności że będą dominować z przeciwnikiem .
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho