|
Paweł Brozek to co pokazal po wejsciu na boisko, to dla mnie powinien kilka spotkan pograc w ME , moze mu sie zachce. Stracil pilke i nawet nie podbiegl za nią, taki Żurawski zapieprzal do samego konca, o Wilku nie wspominając.
Nie ma sie co podniecac wystepami Paljicia, czy Bunozy, zagrali dobrze, przyjdzie czas ich oceniac. Śmiac mi sie chce jedynie z tych, co sie kompromitowali kategorycznymi opiniami na ich temat po jednym spotkaniu.
|