Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#384
Stary 21.08.2010, 17:21
Paweł Brozek to co pokazal po wejsciu na boisko, to dla mnie powinien kilka spotkan pograc w ME , moze mu sie zachce. Stracil pilke i nawet nie podbiegl za nią, taki Żurawski zapieprzal do samego konca, o Wilku nie wspominając.


Nie ma sie co podniecac wystepami Paljicia, czy Bunozy, zagrali dobrze, przyjdzie czas ich oceniac. Śmiac mi sie chce jedynie z tych, co sie kompromitowali kategorycznymi opiniami na ich temat po jednym spotkaniu.