|
Kowalskiego nie było i są trzy punkty. Na plus w tym meczu dla mnie Bunoza, Wilk, Diaz. Ofensywa za to słabo tak właściwie to mieliśmy z przodu jedną akcje i z tej akcji padł gol. Nieźle w pierwszej połowie zagraliśmy pressingie. Jirsak chyba najsłabszy no i Paljic słabiutki mimo gola (dośrodkowania gorsze niż Małeckiego).
|