Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 21.08.2010, 17:19
Liczyłem na początku II połowy podania i przez 15 min Wiśle udało się tylko raz rozegrać piłkę 5 razy pod rząd(w tym 2 razy do tyłu) . Tak to średnia oscylował wokół 2 podań bez przejęcia/straty. Później nie chciało mi się już liczyć , ale obraz gry nie uległ poprawie .
Mecz bardzo słaby w wykonaniu obydwu drużyn , ale 3 pkt są dla nas i to w tym momencie najważniejsze.
Trzeba też przyznać , że przy stanie 10 vs 11 kilku zawodników naprawdę dawało z siebie wiele , aby ten korzystny dla nas wynik meczu utrzymać .
Teraz czekamy na lepsze ,,jutro'' .