Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#370
Stary 21.08.2010, 17:17
Podobał mi się dziś Wilk. Starał się, walczył przez 90minut. Pod koniec już ledwo na nogach stał, ale mimo to biegał. Wprowadzenie Boguskiego- nieporozumienie... Wydaję mi się, ze z Kirma więcej by już pożytku było niż z Bogusia. Trochę dziwna postawa Jovanica z końcówki, dlaczego on nie wyszedł do tej zawiesiny?! Zuraw fajnie mu tłumaczył... żeby bramkarza fachu napastnik uczył, dobre ;]
cieszą 3p, zobaczymy co pokaze Wisełka z nowym trenerem