Cytat:
|
Panowie, niektóre posty powyżej naprawdę mnie przerażają. To ja sam, z wielkim żalem, nawet o Jagiellonii w pucharach nie piszę zbyt wiele, bo niektórych to może drażnić :-( A tutaj DUŻYMI literami pro-wroniecka propaganda. Czy na amicowskim forum też tak wychwalają Wisłę? A może po drugiej stronie Błoń? Wybaczcie, ale w Białymstoku i okolicach takiego rozdwojenia to raczej się nie znajdzie.
|
Weszlismy do UE i teraz sa takie wymogi. Nie wolno powiedziec pedal, trzeba mowic gej, powinno sie byc tolerancyjnym, nie wolno mowic na Cracovie Zydy i na jej kibicow bo przeciez nie wszyscy z nich to Zydy, w pucharach trzeba kibicowac wszystkim klubom dla dobra polskiej pilki bo bardo wazne sa punkty w rankingu krajowym. Trzeba trzymac kciuki za Lecha w pucharach bo w pucharach reprezentuja Polske, nie wolno pisac Amica tylko Lech, nie wolno ublizac Lechowi bo od razu jest sie posadzanym o kompleksy. I jeszcze by wymienial i wymienial, jednym slowem takie kociejebał, trzeba miec neutralne poglady i zdanie na kazdy temat bo inaczej to sie jest homofobem, chamem, zakompleksionym Polakiem a przeciez Europa kreuje inne trendy!
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.