Blaszczu16 napisał(a):

Gdyby tak zrobił Małecki to na forum nie pozostawiono by na nim suchej nitki .
|
Jest coś takiego jak autorytet. Żurawski w zespole taki ma, poza tym był dziś kapitanem. Małecki póki co jest młody, jeszcze niedawno chodził w pampersach i powinien biegać/grać a nie dyskutować.