Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
11
21.08.2010, 17:13
Gra poprawna w pierwszej połowie, w drugiej nie było już tak dobrze. Bunoza zagrał dziś naprawdę fajny mecz, potrafił się ustawić i często wyprzedzał. Co do Jovanicia to musi naprawdę popracować nad wyjściami do piłek. Najważniejsze jednak 3 punkty!
Bielau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bielau
Znajdź inne posty napisane przez Bielau