Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2010, 17:13
Gra poprawna w pierwszej połowie, w drugiej nie było już tak dobrze. Bunoza zagrał dziś naprawdę fajny mecz, potrafił się ustawić i często wyprzedzał. Co do Jovanicia to musi naprawdę popracować nad wyjściami do piłek. Najważniejsze jednak 3 punkty!