|
Z tego co wiem to kasy AŻ TRZY!! beda w narozniku D/C bud nie ma od strony 3 maja natomiast od Reymonta nadal są.. :/ już obecnie przy wejsciu na stadion przykładało się karte/bilet do czytnika więc tak bedzie dalej.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|