serek.c2 napisał(a):

|
Też się bardzo cieszę z wygranej, ale żeby pisać o poprawnej grze to już chyba Cię poniosło... Druga połowa to jedna wielka żenada. I niech obrazu nie zaciemnia czerwona kartka - od początku drugiej połowy graliśmy tak nędznie jak w całym obecnym sezonie.
|
Nie pomyślałeś że nasi się wypsztykali normalnie z sił w pierwszej połowie i potem ledwo biegali? Zwykła fizjologia..