Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 21.08.2010, 17:02
Szacunek dla chlopakow, wydarli to zwyciestwo. Wazne jest ze kiedy nie idzie, kiedy jest kryzys zeby tych punktow nie gubic. Pretencje mam do Pawla bo wogole nie widac u neo zaangazowania, chyba sie obrazil ze posadzili go na lawce.