Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 21.08.2010, 17:00
Ciekawe co powie dzisiaj wolfy i Markus o Bunozie, bo dzisiaj udowadnia że mając lepszego obrońce przy sobie niż Kowalski to spokojnie daję rade i nawet główki potrafi wygrywać. Ponadto jakoś nie widać jego drewniactwa o którym tutaj się tyle naczytałem.

PS. Pewnie się dzisiaj będą wyżywać na Cikosie więc pewnie o Bunozie nawet nie wspomną ani słowem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."