|
Ciekawe co powie dzisiaj wolfy i Markus o Bunozie, bo dzisiaj udowadnia że mając lepszego obrońce przy sobie niż Kowalski to spokojnie daję rade i nawet główki potrafi wygrywać. Ponadto jakoś nie widać jego drewniactwa o którym tutaj się tyle naczytałem.
PS. Pewnie się dzisiaj będą wyżywać na Cikosie więc pewnie o Bunozie nawet nie wspomną ani słowem.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|