Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
glutusmaximus
Member
Od: 02.2006
Offline
#
320
21.08.2010, 16:57
Paweł Brożek wchodzi i nie chce mu się podbiec 3 metry. Jak nie chce walczyć to nich sp. z Wisły.
glutusmaximus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do glutusmaximus
Znajdź inne posty napisane przez glutusmaximus