Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 21.08.2010, 16:04
Środek pola bez Sobola! Nie wiem może to zbieg okoliczności ale środek wygląda bez Radka dużo lepiej. Byłem od kilku spotkań za tym żeby usiadł na ławce i narazie to się opłaciło. Wilk dobrze się usawia i też jest waleczny więc dawać mu szansę na grę.