|
Środek pola bez Sobola! Nie wiem może to zbieg okoliczności ale środek wygląda bez Radka dużo lepiej. Byłem od kilku spotkań za tym żeby usiadł na ławce i narazie to się opłaciło. Wilk dobrze się usawia i też jest waleczny więc dawać mu szansę na grę.
|