Powiedzmy sobie szczerze, nie gramy za dobrego futbolu, pięknych akcji nie ma wcale. Ale walczymy. Naprawde widać że chłopaki walczą, a to jak widać wystarcza żeby zdominować Widzew (który jak widać chłopcem do bicia nie jest). Oby tak dalej.
Co do podniet Paljica to bez jaj panowie. Gość mimo tej bramki gra słabo i to że strzelił (a raczej Mielcarz puścił) nie powoduje że możemy go uznać trafiony transfer.
PS. Żeby nie było że uważam już Paljica za szrot i do odstrzału. Ja dalej nie wiem jak go ocenić i daje mu jeszcze troche czasu.
s1mone napisał(a):

Na boisku niezła wojna i to głównie dzięki sędziemu bo na to pozwala. Bardzo mi się podoba Wilk - kurde taki zadziora, że szok
|
Kolega żartuje? Przecież tutaj po gumie we włosach ocenili że się do niczego nie nadaje i panienka a nie piłkarz.