Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 21.08.2010, 15:45
Widzew za bardzo spięty, mogli prowadzić, a przegrywają, no i najgorsze, że nie grają własnej piłki tylko się motają niepotrzebnie.
Mam nadzieję, że będzie jak w Kielcach - zły początek i szczęśliwy koniec.
Hej, Widzew gol!
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***