Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź
Offline
#
251
21.08.2010, 15:45
Widzew za bardzo spięty, mogli prowadzić, a przegrywają, no i najgorsze, że nie grają własnej piłki tylko się motają niepotrzebnie.
Mam nadzieję, że będzie jak w Kielcach - zły początek i szczęśliwy koniec.
Hej, Widzew gol!
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
martiness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martiness
Znajdź inne posty napisane przez martiness