Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 21.08.2010, 15:27
Palijc czy jak mu tam to w ogóle transfer z jakiegoś Ciemnogrodu chyba... Coś jak Kirm, tylko Andraż gra dobrze w kadrze więc jego można by sprzedać, bo u nas jest zupełnie bezproduktywny. No, ale oglądajmy. Może co ten Dragan wyczaruje, a jak nie on to chociaż pozostali nasi kopacze.

PS. Bardzo dobry doping z naszej strony.

PS2. Hmm... Jak temu Bieniukowi się Łodzi nie podoba to może nam by się przydał?

EDIT: Noi wyczarował/li
Ale do hurraoptymizmu to jeszcze baaardzo daleka droga.
Ostatnio edytowane przez masterlag : 21.08.2010 o godz. 15:43.
Krakowska Wiślaczka!