Palijc czy jak mu tam to w ogóle transfer z jakiegoś Ciemnogrodu chyba... Coś jak Kirm, tylko Andraż gra dobrze w kadrze więc jego można by sprzedać, bo u nas jest zupełnie bezproduktywny. No, ale oglądajmy. Może co ten Dragan wyczaruje, a jak nie on to chociaż pozostali nasi kopacze.
PS. Bardzo dobry doping z naszej strony.
PS2. Hmm... Jak temu Bieniukowi się Łodzi nie podoba to może nam by się przydał?
EDIT: Noi wyczarował/li
Ale do hurraoptymizmu to jeszcze baaardzo daleka droga.