Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 21.08.2010, 14:50
zordon napisał(a):Wyświetl post
Oglądam wywiad przed meczem z Kulą i jak go pytali o to czy wie kto jest jego następcą to wyglądał jakby miał wielkiego focha
"Takie życie"
Szczesliwe zycie to teraz przed nami bo go juz po tym meczu nie bedzie. Przynajmniej 3 innych zawodnikow widziałbym w składzie no ale to przeciez Kulawik ma racje
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.08.2010 o godz. 14:54.