Temat
:
[3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
223
21.08.2010, 14:50
zordon
napisał(a):
Oglądam wywiad przed meczem z Kulą i jak go pytali o to czy wie kto jest jego następcą to wyglądał jakby miał wielkiego focha
"Takie życie"
Szczesliwe zycie to teraz przed nami bo go juz po tym meczu nie bedzie. Przynajmniej 3 innych zawodnikow widziałbym w składzie no ale to przeciez Kulawik ma racje
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.08.2010 o godz. 14:54.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael