tylko 3 Polaków w pierwszym składzie...swoją drogą ciekawe, kto będzie naszym kapitanem. Cleber, Żuraw, innych kandydatów nie widzę...
EDIT:
Dzimi napisał(a):

W składzie Wisły tylko trzech Polaków - Małecki, Wilk i Żuraw
Jesteśmy jak Pogoń Szczecin kilka lat temu
|
Niezupełnie, bo tam grali sami Brazylijczycy
