Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 21.08.2010, 14:42
tylko 3 Polaków w pierwszym składzie...swoją drogą ciekawe, kto będzie naszym kapitanem. Cleber, Żuraw, innych kandydatów nie widzę...
EDIT:
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
W składzie Wisły tylko trzech Polaków - Małecki, Wilk i Żuraw

Jesteśmy jak Pogoń Szczecin kilka lat temu
Niezupełnie, bo tam grali sami Brazylijczycy
Ostatnio edytowane przez Michu88 : 21.08.2010 o godz. 14:49.
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!