Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14141
Stary 21.08.2010, 14:33
runner napisał(a):Wyświetl post
nie traktujcie tego jak spam, ale nie mogłem się powstrzymać i udoskonaliłem telebim
Na konstrukcje pod telebim pewnie wywiesić się tego nie da ale to by była idealna oprawa na pierwszy mecz na naszym stadionie
Odpowiedz cytując