Wyświetl pojedynczy post
fpskora
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 21.08.2010, 14:24
@kacpergawlo

Maaskant to właśnie ma zrobić w Wiśle - wprowadzić ją szczebel wyżej. Nie szczebel ligowy, tylko pucharowy, a przede wszystkim sportowy.
Odpowiedz cytując