Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fpskora
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
374
21.08.2010, 14:24
@kacpergawlo
Maaskant to właśnie ma zrobić w Wiśle - wprowadzić ją szczebel wyżej. Nie szczebel ligowy, tylko pucharowy, a przede wszystkim sportowy.
fpskora
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fpskora
Znajdź inne posty napisane przez fpskora