Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 21.08.2010, 14:23
wezcie pod uwage, ze moze i Holendrzy polegaja na taktyce i technice, i "odpuszczają" bieganie, tylko ze to ich "odpuszczanie" w naszych realiach i tak jest zapieprzaniem 3 razy wiecej niz u nas.



A post opisujący trenera na podstawie jego statystyk w FM uwazam za kandydata do "post roku" chociaz tego u nas jest ostatnio calkiem sporo i konkurencja nie śpi (niestety)
Odpowiedz cytując