|
wezcie pod uwage, ze moze i Holendrzy polegaja na taktyce i technice, i "odpuszczają" bieganie, tylko ze to ich "odpuszczanie" w naszych realiach i tak jest zapieprzaniem 3 razy wiecej niz u nas.
A post opisujący trenera na podstawie jego statystyk w FM uwazam za kandydata do "post roku" chociaz tego u nas jest ostatnio calkiem sporo i konkurencja nie śpi (niestety)
|