Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 21.08.2010, 14:23
1q2 napisał(a):Wyświetl post
idź i sfinansuj droższą a tak w ogóle.Kończy się lato , piękna pogada...może warto zamiast ryczeć do monitora, wziąć grabki i przynajmniej w piaskownicy się pobawić
Może sam się zgłosisz na trenera Piłka to pieniądze, jak się nie ma pieniędzy to się w to nie bawi, ale pieniądze są ze sprzedaży graczy...rozumiesz dociera to do Ciebie że ta kasa gdzieś jest i gówno mnie obchodzi czy poszła do kieszeni Basałaja, Cupiała, a dodatkowo pieniądze są wydawane na kontrakty takich zawodników jak Łobo i inni przepłacani, więc zamknij się sam...potem jak Wisła dostaje baty to płaczesz...przez takich jak wy klub robi kazdego bo zaakceptujcie wszystko...
Odpowiedz cytując