westersyl napisał(a):

Nie potrzebnie media i ZBYMAK nadmuchały ten śmieszny balonik. Trzeba mu dać szanse. Nareszcie ktoś z inna wizja. Mam dosyć już polskiej myśli szkoleniowej.
Mam nadzieje że będziemy mieli nareszcie porządnego fizjologa... nie oszukujmy się Bahr moze jest spoko facetem ale brakuje mu wiedzy.
|
Wierz zbymakowi, dzieciom z wisla-online, a daleko zajedziesz. Jedynie trzeba wierzyć w to, co jest napisane na oficjalnej. Tyle razy już było o tym mówione. Nikt z tych pokemonów nie powiedział o Maaskancie.