Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 21.08.2010, 13:53
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzebnie media i ZBYMAK nadmuchały ten śmieszny balonik. Trzeba mu dać szanse. Nareszcie ktoś z inna wizja. Mam dosyć już polskiej myśli szkoleniowej.
Mam nadzieje że będziemy mieli nareszcie porządnego fizjologa... nie oszukujmy się Bahr moze jest spoko facetem ale brakuje mu wiedzy.
Wierz zbymakowi, dzieciom z wisla-online, a daleko zajedziesz. Jedynie trzeba wierzyć w to, co jest napisane na oficjalnej. Tyle razy już było o tym mówione. Nikt z tych pokemonów nie powiedział o Maaskancie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.08.2010 o godz. 13:55.
Odpowiedz cytując