maklo9 napisał(a):

Z dniem dzisiejszym Biuro Prasowe Wisły Kraków oficjalnie ogłosiło, iż trenerem pierwszego zespołu został Robert Patrick Maaskant. Zwyciężył więc na ostatniej prostej wyścigu, w którym uczestniczyli również Bruno Labbadia oraz Fernando Orsi. Nowy trener podpisał dwuletni kontrakt. Zyskał również prawo do autorskiego skompletowania sztabu szkoleniowo-menedżerskiego. Nie jest jednak tajemnicą, iż z drużyną nadal współpracować będzie kilka osób z dotychczasowego sztabu.
gdzie tu masz Petrescu albo Jimeneza ?
|
To co podkreśliłem wydaje się najistotniejsze

Powodzenia Robert