Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#349
Stary 21.08.2010, 13:48
maklo9 napisał(a):Wyświetl post
Z dniem dzisiejszym Biuro Prasowe Wisły Kraków oficjalnie ogłosiło, iż trenerem pierwszego zespołu został Robert Patrick Maaskant. Zwyciężył więc na ostatniej prostej wyścigu, w którym uczestniczyli również Bruno Labbadia oraz Fernando Orsi. Nowy trener podpisał dwuletni kontrakt. Zyskał również prawo do autorskiego skompletowania sztabu szkoleniowo-menedżerskiego. Nie jest jednak tajemnicą, iż z drużyną nadal współpracować będzie kilka osób z dotychczasowego sztabu.

gdzie tu masz Petrescu albo Jimeneza ?
To co podkreśliłem wydaje się najistotniejsze Powodzenia Robert
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując