Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice
Offline
#
33785
21.08.2010, 12:26
Według mnie powinni brać tego lewego obrońce Lazio bo to co Junior z Piotrkiem odwalają to się w głowie nie mieści. A ten gość wygląda dość solidnie mimo że troche czasu siedział na ławie..
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
power1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do power1928
Znajdź inne posty napisane przez power1928