|
Was chyba wszystkich tu plączących po.......iło w główki.
Powieście się ....a albo potnijcie.. bo jakiś Jimenez nie przyszedł.
To daj jeden z drugim tyle pieniędzy Wiśle żeby była ja stać na zatrudnienie drogich trenerów.. a nie tylko potraficie ryczeć na forum. Banda żerujących hien.
Najlepiej wszystko krytykować.. stadion zły, transfery zle trener zły wszystko chujowe..
bez odbioru.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|