Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17793
Stary 21.08.2010, 11:52
Hej,
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz (bar itp) na jakiejś większym TV ?
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,

Wisełko naprzód!
Odpowiedz cytując