Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
17793
21.08.2010, 11:52
Hej,
Gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz (bar itp) na jakiejś większym TV
?
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha