Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33783
Stary 21.08.2010, 11:16
Przypominam że nadal wolnym piłkarzem pozostaje Paweł Golański. W poprzednim sezonie dobrze grał w brawach Steauy Bukareszt. Wątpię, aby były słabszym obrońcą od Cikosza...

Edit: niektóre źródła podają, że doszedł do porozumienia z zespołem z rosyjskiej ekstraklasy. To są informacje sprzed 4 tygodni. Ale nie widzę nigdzie ich potwierdzenia, informacji o podpisaniu kontraktu itp. Ma ktoś jakieś informacje?
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 21.08.2010 o godz. 11:24.
Odpowiedz cytując