Z tych co sa w perspektywie na dluzej niz rok w Wisle i cos tam graja to mamy:
Jovanic Bunoza Diaz Pi.Brozek Łobodzinski Malecki Boguski Brozek Kirm Wilk Gargula Paljic Jirsak
Wywalajac Lobodzinskiego Jirasaka zostaje i sprzedajac za 1mil Diaza:
Brozek Malecki Kirm Pi. Brozek Jovanic Boguski Gargula Bunoza Wilk Paljic
To pokazuje w jakim jestesmy miejscu
A na transfery jakies 4 miliony Euro przy dobrych wiatrach...
Jovanic
.... .... Bunoza Pi.Brozek
Kirm Wilk Gargula
Malecki Boguski
Pa.Brozek
Sklad powala na kolana haha