Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14133
Stary 21.08.2010, 11:03
Czepiają się tego, czego nie powinni - wnętrz trybuny wschodniej, gdzie oprócz kiosków gastronomicznych wszystko jest tip-top.

Ciekaw jestem co teraz przyszło do głowy ZIKITowi, że unieważnili przetarg na zabezpieczenie konstrukcji stalowej. Nie mają zamiaru budować zaplecza? Jeszcze na konferencji się Niedziałkowska tym przetargiem chwaliła.

No i dobrze, że wreszcie zamówili elektroniczny system dostępu dla trybuny wschodniej. Co oni chcieli zrobić reczne wpuszczanie przez kołowroty? Toć wypełnianie tej trybuny tym sposobem zajęłoby pół dnia.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 21.08.2010 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując