Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5639
Stary 21.08.2010, 09:26
Panowie, niektóre posty powyżej naprawdę mnie przerażają. To ja sam, z wielkim żalem, nawet o Jagiellonii w pucharach nie piszę zbyt wiele, bo niektórych to może drażnić :-( A tutaj DUŻYMI literami pro-wroniecka propaganda. Czy na amicowskim forum też tak wychwalają Wisłę? A może po drugiej stronie Błoń? Wybaczcie, ale w Białymstoku i okolicach takiego rozdwojenia to raczej się nie znajdzie.

PS. No chyba że jakiś pokemon się zalogował, aby siać zamęt - wtedy przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Mam tylko nadzieję, że modowie zrobią z tym porządek.
Odpowiedz cytując