|
Jak dla mnie,bardzo dobry wybór.Breda w lidze zalicza się zawsze do górnej połówki tabeli.Biorąc pod uwagę poziom piłki naszej do holenderskiej,trener spokojnie da rade.
Zapewne można się spodziewac jakiegoś realnego wzmocnienia drużyny,zawodnikiem z kraju "oranje".
|