|
mlody trener + mlody dyrektor sportowy, teraz potrzebni nowi mlodzi zawodnicy i zaczyna sie budowa nowej Wisly, tak to rozumiem taki a nie inny wybor trenerow... Co dalej, hmmm.. zobaczymy
spodziewam ze ten sezon bedzie sredni, gdzies w srodku tabeli, a na nastepny rok, jak beda nowi mlodzi zawodnicy i zgrani wracamy do walki o mistrza Polski
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|