Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2284
Stary 21.08.2010, 09:02
joszi napisał(a):Wyświetl post
Wg holenderskiej prasy w razie zatrudnienia u nas Valckxa ten chętnie widziałby jako trenera Roberta Maaskanta.

http://www.bndestem.nl/sport/sportal...r-Maaskant.ece
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renerem_wisly/

Na tyle nas stać