Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4169
Stary 21.08.2010, 07:42
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Skąd wziąć zdjęcia zawodników do tej gry?
Tutaj masz 12 lig z 8 państw: http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM...-Megapack.html
A tak ogólnie to: http://www.cmrev.com/grafika/facepacki.html
Odpowiedz cytując