Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14122
Stary 21.08.2010, 03:10
Zaluje ze redakcja tego serwisu nie poszla z Majchrowskim i Niedzialkowska na konfrontacje. Trzeba bylo im rzucic dokumentacje przetargowa pod nos i niech sie tlumacza przed reporterami. Dobrze, ze chociaz jakis redaktor wypomnial im, ze stadion klasy ELITE wymaga telebimow.

Czy przetarg dotyczyl tylko dostarczenie "golego" stadionu i nie wliczano w nim telebimow? Jesli tak, to czy Majchrowski bezczelnie oklamywal radnych mowiac, ze dodatkowe pieniadze dla Polimexu to juz koniec wydatkow?

Cala ta budowa smierdzi szwindlem.
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 21.08.2010 o godz. 03:13.
Odpowiedz cytując