|
Zaluje ze redakcja tego serwisu nie poszla z Majchrowskim i Niedzialkowska na konfrontacje. Trzeba bylo im rzucic dokumentacje przetargowa pod nos i niech sie tlumacza przed reporterami. Dobrze, ze chociaz jakis redaktor wypomnial im, ze stadion klasy ELITE wymaga telebimow.
Czy przetarg dotyczyl tylko dostarczenie "golego" stadionu i nie wliczano w nim telebimow? Jesli tak, to czy Majchrowski bezczelnie oklamywal radnych mowiac, ze dodatkowe pieniadze dla Polimexu to juz koniec wydatkow?
Cala ta budowa smierdzi szwindlem.
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 21.08.2010 o godz. 03:13.
|