Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14121
Stary 21.08.2010, 01:02
^^^o,o własnie tak - oddawaj buraku wasze telebimy dla chorych dzieci i podziel sie płytkami z elewacji wasza klasa 2 nie potrzebuje płytek , nie? a jak juz to wszystko oddasz to spadaj na druga strone internetowych błoń
ps.telebim (albo na razie konstrukcję)na wschodniej proponuje nazwac im.dyr.J.Niedziałkowskiej ale na zachodniej- hmm honorowej- zdecydowanie im.prof.Jacka Majchrowskiego. Jako jego mać fundatorów (przyszłych)
Odpowiedz cytując