Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14120
Stary 21.08.2010, 00:24
fortart napisał(a):Wyświetl post
Nie ma już czegoś takiego jak klasa Elite.
Od tego roku obowiązują nowe przepisy i najwyższa klasa to klasa 4.
Telebimy nie są wymagane.
Miejsca parkingowe są wymagane w ilości ... 150 dla gości VIP (art. 74).
Mnóstwo innych wymogów poszło mocno w dół.

pl - > http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategor...37;C3%B3w_UEFA

en -> http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...5_DOWNLOAD.pdf
Weź spadaj forart z takimi wypowiedziami bo już to pisałeś. Na scraperze też cały czas o tym piszesz na lewo i prawo. Stadion był obiecany w klasie elite więc ma być w elite niezależnie czy jest ta klasa elite czy nie ma. Przepisy są nowe i obowiązują od maja. Jedyne co można powiedzieć o tych przepisach to to żę zrobiony został krok do tyłu bo w przykładowo mecze LM do półfinału grane na jakimś stadionie 8 tys to jawna kpina i śmiech na sali. To tak jakby grać na nieco powiększonych SS LM, smiesznie by to wyglądało

Skoro telebimy nie są potrzebne to trzeba było się zrzec na Cracovi telebimów na rzecz oszczędności w kasie miejskiej i na pewno podatnicy i władze by się ucieszyli. Zresztą trzeba było tez powiedzieć że wam 15-tys satdion niepotrzebny i wystarczyłoby 8 tys. 80 mln by się zaoszczędziło, wymogi na którąs tam klase byłyby spełnione a na Cracovi i tak byłby komplet tylko na derbach.
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.08.2010 o godz. 00:26.
Odpowiedz cytując